Spodenki z wysokim stanem

Spodenki z wysokim stanem są jednym z wielkich hitów modowych ostatnich lat. Stało się tak, ponieważ mają one rzeczywiście bardzo wiele zalet, które od lat dostrzegają zarówno projektanci,  jak i zwykli użytkownicy.

Krój idealny

Niezaprzeczalnym plusem spodenek z wysokim stanem jest to, że doskonale zarysowują one sylwetkę, sprawiając, że wygląda się w nich zmysłowo i kobieco. Uwydatniają one także biodra oraz zwracają uwagę na nogi.

Różnorodny wybór

Choć myśląc o spodenkach z wysokim stanem mamy przed oczami przede wszystkim tradycyjne dżinsowe szorty, to ten popularny element ubioru nabyć można także w wielu innych wersjach. Znajdziemy spodenki zarówno z bawełny, skóry czy lnu, jak i w różne, nietypowe wzory.

Dla kogo?

Ze względu na to, że spodenki z wysokim stanem uwypuklają pewne cechy sylwetki, nie każdy będzie wyglądał w nich równie dobrze. Najlepiej prezentują się one na wysokich, szczupłych osobach.

Z czym łączyć?

Do spodenek z wysokim stanem idealnie nadają się zarówno koszule, jak i wiele i innych, tradycyjnych modeli bluzek. Jeśli chodzi o buty, najlepiej wybierać te na wysokim obcasie, które dodatkowo optycznie wydłużą nogi. Świetnie sprawdzają się do nich także kozaki oraz zakolanówki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *