Bielizna – istotna część damskiej garderoby

Zastanów się nad tą częścią swojej garderoby, którą widzisz tylko Ty i ewentualnie Twój partner. Czy jesteś z niej w pełni zadowolona?

Często bielizna traktowana jest „po macoszemu”. Wiele kobiet posiada komplet bielizny na specjalną okazję, a na co dzień nosi bawełniane, źle dopasowane elementy spodniej garderoby. Warto to zmienić, bo – jak podkreślają styliści i psychologowie – modna bielizna poprawia nasze samopoczucie i poczucie własnej wartości!

Modna bielizna to koronki?

Nie wszystkie kobiety dobrze czują się na co dzień w koronkowych, mocno powycinanych biustonoszach i stringach. Piękna, a przy tym wygodna bielizna, wcale nie musi tak wyglądać. We wszystkich sklepach bieliźniarskich znajdziemy wiele kompletów dopasowanych do naszych gustów i potrzeb, a jednocześnie cieszących oko – nasze i partnera (polecamy modną bieliznę na e-lady.pl).

Na co zwracać uwagę, kupując bieliznę?

Przede wszystkim liczy się rozmiar. W kwestii stanika warto zwrócić się do profesjonalnej brafiterki lub pani pracującej w salonie bieliźniarskim, aby dokonała pomiaru naszych piersi i dobrała odpowiedni rozmiar biustonosza. Natomiast kupując figi pamiętajmy, że kupowanie za małych może prowadzić do infekcji intymnych. Bardzo ważną kwestią jest jakość materiału, na jaki się decydujemy. Im bardziej sztuczny, tym większe prawdopodobieństwo niewygody, pojawienia się problemów zdrowotnych. Kupujmy bieliznę naturalną, bawełnianą, bambusową i sprawdzonych marek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *