Figi dla pań

Bielizna jest niezwykle ważna w życiu każdego człowieka – chyba każdy to wie. Jest nieodzowną częścią higieny, zarówno intymnej, jak i osobistej.

Do najpopularniejszych kobiecych majtek należą damskie figi, stringi oraz bokserki. Te pierwsze są bardziej wygodne i noszone „na co dzień”. Ich zadaniem nie jest prezentowanie seksownych kształtów, a zakrycie ich. Zdecydowanie jest to rodzaj bielizny, który wzbudza najmniej kontrowersji.

Figi cieszą się dużą popularnością, właśnie ze względu na wygodę i uniwersalizm. Są mocno zabudowane i mogą być uszyte z różnych materiałów, np z bawełny. Ten typ majtek cechuje prostota, nie mają zazwyczaj żadnych wzorków i świetnie sprawdzają się przy wysiłku fizycznym.

Mogą również być zrobione z koronek. Zawartość tego materiału jest różna, w zależności od wizji projektanta. Jednakże niekiedy stanowią całość majtek. Natomiast do najbardziej seksownych rodzajów należą figi całkowicie przezroczyste.

Skoro istnieje bielizna, która odkrywa ciało, analogicznie musi istnieć typ, który to ciało zakryje. Dlatego powstały tzw „szorty” oraz kobiece bokserki. Oba gatunki są najlepszym wyjściem dla sportowców. Swoim wyglądem przypominają krótkie spodenki, więc spokojnie można je założyć jako dół od piżamy.

Figi – majtki damskie, są stworzone z myślą o kobietach i tylko dla nich. Uwzględniają w swojej budowie kobiece potrzeby oraz dostosowują się do ich budowy ciała. Jest wśród nich ogromna różnorodność, więc każda pani znajdzie coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *